Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > BRAMBOROHRANÍ na zahradě MŠ.

BRAMBOROHRANÍ na zahradě MŠ.6. 10.  od 16,30 pořádáme v naší MŠ BRAMBOROHRANÍ-  pokud nám to situace dovolí. Akce na zahradě pro děti, sourozence, rodiče, prarodiče...... prostě všechny, kteří si s námi chtějí zahrát pár her, vytvořit nějaké výrobky z podzimních materiálů, či si jen tak poklábosit. Pokud se chcete podílet na občerstvení, pak pouze v podobě balených potravin, či ovoce a zeleniny. Vaše výborné domácí výtvory si musíme, bohužel, odpustit. Děkujeme za pochopení.  


Kontakt

Mateřská škola Lipí

Lipí čp.103

373 84  Dubné

Telefon:  387 992 127

 

Odhlášení stravy: 

telefon: 776 382 435

E-mail:

jidelnamslipi@seznam.cz

 

 

Aktuality

VÍTANÍ OBČÁNKŮ na OÚ

15. 10. se ve 14,00 zúčastní naše Kočičky slavnostního vítání nových občánků na Obecním úřadě v Lipí.  

Publikováno:

BRAMBOROHRANÍ na zahradě MŠ.

6. 10.  od 16,30 pořádáme v naší MŠ BRAMBOROHRANÍ-  pokud nám to situace dovolí. Akce na zahradě pro děti, sourozence, rodiče, prarodiče...... prostě všechny, kteří si s námi chtějí zahrát pár her, vytvořit nějaké výrobky z podzimních materiálů, či si jen tak poklábosit.

Publikováno:

Rodičovská schůzka 15. 9. 2021

Ve středu 15. 9. 2021 vás rádi přivítáme od 16:00 na schůzce rodičů, pedagogů a vedoucí kuchyně, kde se dozvíte užitečné informace. Schůzka se koná v dolní třídě. 

Publikováno: