Úvod > Aktuality > PRÁZDNINY :-) 6.7. - 11. 8. 2019

6.7.2019
Datum ukončení:
11.8.2019

VELIKÉ PODĚKOVÁNÍ A PŘÁNÍ KRÁSNÝCH PRÁZDNIN VŠEM :-)

A je to tady! Je tady onen den, kdy můžeme zavzpomínat na právě uplynulých deset měsíců a na nějakou tu dobu se rozloučit. Dnes bylo u Sluníček loučení veliké, protože se Sasinkou se loučíme nadobro. Odchází do jiné školky a my jí přejeme, ať je stále stejně usměvavá a spokojená.

S mnoha Sluníčky bylo loučení zrovna tak těžké, ač od nás odcházejí  jen o patro níže, ale i tak…..

Veliké překvapení nám připravil Vojtík, kterému moc děkujeme za ohromnou hromadu medvídků.

A děkujeme všem za krásné kytičky, dárky, dobroty, třeba i za sladký a výborný čtyřlístek pro štěstí.

Všechny dárky nás moc potěšily a co si budeme nalhávat, nejvíc nás potěšila krásná slova, která nám občas zabránila odpovědět včas a v pohodě ????. Přeci jen, když s dětmi zažijete tolik dobrodružství a každodenních radostí, je to loučení někdy docela oříšek.

A teď zvesela! Čekají nás dva měsíce užívání si sluníčka, výletů a hlavně času, které naše děti prožijí se svými nejbližšími. Všem vám přejeme, aby byl ten čas naplněn úsměvy a radostí. KRÁSNÉ PRÁZDNINY VŠEM a těšíme se, až se naše školka zase zaplní dětským smíchem.

Mateřská škola Lipí

Lipí čp.103

373 84  Dubné

Telefon:  387 992 127