Úvod > Aktuality

Aktuality

A je tady zase konec roku. I přesto, že byl velmi podivný, si zaslouží důstojné rozloučení. A o to se nám opět postaraly děti přinášející kytičky, dárečky, úsměvy a ta nejhřejivější slova. Nejen nám, ale i některým maminkám slova drhla v krku. Ono to není jen tak jednoduché rozloučit se s dětmi, které svým halasem zaplňovaly školku celé čtyři roky. Pravda, letos až moc často halasily doma a nám odpadla veliká spousta akcí. O to více se těšíme na příští rok a věříme, že si dětí i akcí užijeme dosyta.

Všem vám velice děkujeme a přejeme co nejkrásnější léto. Ať vás sluníčko a dobrá nálada provází na výletech a ať se svými dětmi užijete chvíle, na které se nezapomíná.

Dobrý den,

prosím věnujte trochu pozornosti těmto informacím.

Moc rádi si užíváme všech lahůdek, ať už doma pečlivě připravených, nebo koupených, které do MŠ děti rády nosí, při příležitosti různých oslav, či jen tak z čiré radosti všechny pohostit. Bohužel, momentální situace, která není, jak všichni víme, úplně normální, si tento skvělý zvyk musíme odpustit. Prosíme vás, abyste až do odvolání, žádné pamlsky ani ovoce do školky nenosili.

Otevření MŠ 25.5.

Vážení rodiče,

vzhledem k příznivému vývoji koronaviru a vládou zmírňování hygienických opatření se zřizovatel spolu s vedením MŠ Lipí rozhodl, že se MŠ otevře 25.5. pro VŠECHNY DĚTI.

Při vstupu do areálu MŠ je třeba dospělými dodržovat:
1. rozestupy min. 2 metry
2. neshromažďovat se ve skupinách
3. nošení roušek po celou dobu setrvání v areálu školky
4. při vstupu do budovy použít dezinfekci
5. max. 2 rodiče v šatně
6. doprovázení dítěte vždy pouze jeden dospělý

Co potřebují děti:
1. při příchodu a odchodu z MŠ mít nasazenou roušku (při pobytu v MŠ už ji dítě nosit nemusí)
2. čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění (viz příloha)
3. pro případ potřeby mít v šatně 2 roušky

Prosíme o závazné přihlášení dítěte prostřednictvím e-mailu, a to nejpozději do 18.5. (je to důležité zejména pro zásobování kuchyně). Dále prosíme o nahlášení, zda dítě bude přítomné i na odpočinek po obědě, nebo bude chodit tzv. "po o".

Do MŠ nebudou přijímány děti s příznaky infekce dýchacích cest a zvýšenou teplotou. Objeví-li se některé příznaky u dítěte při pobytu v MŠ, je zákonný zástupce povinnen neprodleně vyzvednout dítě z MŠ.

Děkujeme za trpělivost a těšíme se na vás všechny.

Bc. Veronika Šilhanová, zást. řed.

Prázdniny

Datum konání: 7. 7. 2020 - 16. 8. 2020

Školka bude o prázdninách uzavřena od 7. 7. do 16. 8. Těšíme se na vás opět 17. 8. 2020 Přejeme krásné léto.

Publikováno 1. 7. 2020 7:44

Tady jsou: NOVINKY NA FB